Loulouka - ohromí vás svou kvalitou!

Loulouka - ohromí vás svou kvalitou!

Loulouka je nové špičkové dětské mléko švýcarské kvality, které si nás naprosto získalo! Je vyrobeno z velmi kvalitního mléka švýcarských kraviček, výrobce dohlíží na to, aby kravičky byly krmené primárně trávou a senem, krmné směsi pak nesmí obsahovat žádné geneticky modifikované látky. Mléko je kupované jen na malých farmách, kde mají krávy dostatek prostoru k štastnému životu. V mléku nenajdete palmový ani sójový olej, zato obsahuje velmi kvalitní kokosový olej! Samozřejmostí jsou pak DHA, omega 3 mastné kyseliny, které jsou důležité pro správných rozvoj nervové soustavy dětí. Až 98,5% Loulouka mléka je z bio složek, zbytek tvoří vitamíny a minerální látky, které podléhají přísným evropským normám. Bonusem je pak, že Loulouka je ohleduplná k životnímu prostředí a její výroba udržitelná. Koukněte na profil značky a složení, neodoláte!


Nejvetší výběr rybích příkrmů!

Nejvetší výběr rybích příkrmů!

Nabízíme největší výběr rybích příkrmů na trhu - dopřejte svým dětem potřebné rybí tuky a dejte jim ochutnat naší pražmu, mořského okouna, štikozubce, platýze nebo sladkovodního pstruha.

Ve skleničkách Plasmonu nenajdete žádnou sůl, vždy jen pečlivě vybrané maso a vodu z vývaru! Ryby jsou loveny jen v ověřených oblastech, pražma a mořský okoun pochází z Řecka, pstruh z Itálie z oblasti Friuli Venezia Giulia a štikozubec z Namibie a Jihoafrické republiky.

Pohled na zavádění rybích příkrmů se v posledních letech velmi změnil a pediatři nyní doporučují se zaváděním neotálet a začít podávat v době, kdy začínáte podávat maso. Ryby by v dětském jídelníčku měly být jednou až dvakrát týdně.