Plasmon je italská společnost s více jak 100 letou historií. Byla založena již v roce 1902 v Miláně, prvními produkty, se kterými Plasmon zaplavil italský trh, byly dětské těstoviny a dětské sušenky. Od roku 1920 vyrábí také dětská kojenecká mléka. V roce 1961 přichází s prvními dětskými skleničkami. 

Plasmon klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých výrobků, původ všech ingrediencí je velmi pečlivě zkoumán a jen ty nejkvalitnější jsou vybrány do produktů Plasmon. O jednotlivé receptury se stará speciální rozvojový a výzkumný tým Plasmon.  Všechny Plasmon produkty podléhají certifikaci Oasi Nella Crescita.

Oasi Nella Crescita je certifikace, která má přísné parametry kvality, kontroly celého dodavatelského řetězce od primárních surovin (audity polí, kontroly před sběrem plodin, kontroly na farmách) po hotový produkt. Ke každé skleničce je Plasmon schopný dohledat z jakého pole, farmy a sadů jsou jednotlivé ingredience. Dodavatelé Plasmon jsou pravidelně auditováni a musí splňovat všechna kritéria certifikace Oasi nella Crescita. Plasmon každý den dělá více jak 500 laboratorních testů, aby zajistil kvalitu a bezpečnost všech svých produktů.

Každé ovoce použité v produktech Plasmon je sbíráno ručně a to zkušenými agronomy, každý jednotlivý kus je zkontrolován a jen ty nejvhodnější pro dětské příkrmy jsou vybrány (například je vybíráno jen ovoce s nižší kyselostí). Každá výrobní fáze je přísně kontrolována, aby byly zaručeny nejvyšší standardy kvality.

Všechny farmy Plasmonu splňují certifikaci Oasi nella Crescita. Krmivo a krmné směsi jsou vybírány s respektem ke každému druhu zvířete, zvířata nesmějí být krmena odpadem z potravinářského průmyslu i přesto, že toto není požadováno zákonem. Zvířáta jsou pravidelně kontrolována veterináři, aby byl zajištěn jejich perfektní zdravotní stav.

Všechny etikety čteme za Vás

Všechny etikety čteme za Vás

Otestováno a schváleno našimi dětmi

Otestováno a schváleno našimi dětmi