Protože jsou jen z lokálního ovoce a zeleniny a skvěle chutnají. Bereme je s sebou na výlety, ty menší pro malé kluky a ty větší pro nás.

Ovocňákovi si potrpí na kvalitní vstupní suroviny a je to tedy znát! Ovoce berou jen od pěstitelů ze spolku SISPO, kteří se snaží nepoužívat pesticidy a místo toho používají staré osvědčené způsoby, jak bojovat s případnými chorobami, jako jsou drobní roztoči, slunéčka nebo ptactvo. Vše pěstují v oblastech, které nejsou zatížené emisemi. Každý rok je jejich ovoce testováno a mimo jiné se během testů kontroluje obsah těžkých kovů.

Během výroby pak nejsou používána žádná barviva, konzervanty, stabilizátory, sladidla nebo zahušťovadla. Pasterizace probíhá velmi šetrně, pyré se rychle zahřeje na 82 stupňů a to po dobu jen 5 sekund. Kapsičky tak obsahují 70% vitamínů a minerálů jako čerstvé ovoce. Šetrné pasterizaci odpovídá i doba spotřeby, ta je jen “12 měsíců”, relativně krátká v porovnání s konkurencí, což dokazuje jejich kvalitu.

A ovocné plátky? To je sladkost, kterou bez výčitek povoluji všem :) Jen tomu nejmenšímu je dávkuji, pokud o tématu zdravého cukru chcete vědět více, koukněte na náš blog.

Žádná položka
Všechny etikety čteme za Vás

Všechny etikety čteme za Vás

Otestováno a schváleno našimi dětmi

Otestováno a schváleno našimi dětmi