Holle nabízí široký sortiment výrobků v Demeter kvalitě jako kaše, kojenecká mléka včetně kozího mléka, suchary nebo příkrmy a to od prvních zeleninových až po příkrmy juniorské.

Holle je na trhu již přes 75 let. Od samého počátku se zaměřuje na přírodní produkty, kde je používání pesticidů nebo chemických hnojiv nekompromisně zakázané. Ve svých výrobcích používají suroviny vypěstované jen podle biodynamických nebo organických zásad.

Holle kojenecká mléka a dětské kaše se vyrábí v Německu. Suroviny, ze kterých se vyrábí následná mléka a kaše se pěstují ve zdravé půdě na biodynamických, organických farmách certifikovaných Demeter kvalitou v Německu. Dále Holle nakupuje rýži z Itálie a proso z Maďarska a to pouze v Demeter kvalitě z organického hospodářství. 

Označení Demeter nesou potraviny vypěstované podle striktních biodynamických pravidel, v harmonii s přírodou. Biodynamické farmy používají organický přístup, který spojuje holistickou kvalitu s produkčním cyklem. Každý element zemědělského systému má svou vlastní unikátní důležitou roli ať jde o půdu, semínka, rostliny, zvířata nebo lidi. Použití chemických a syntetických pesticidů, hnojiv a geneticky upravených technologií je v biodynamickém zemědělství přísně zakázáno .

Demeter zemědělství je unikátní ve svém důsledném a holistickém přístupu protože díky biodynamickým metodám hospodaření dává přírodě zpět více nežli si od ní bere.

Žádná položka
Všechny etikety čteme za Vás

Všechny etikety čteme za Vás

Otestováno a schváleno našimi dětmi

Otestováno a schváleno našimi dětmi